Rezultati

Stran rezultati je namenjena najboljšim rezultatom iz tekem in preplezanim smerem vključno z oceno 8a ali težje. Stran samo za prave bilderje:)

 

Jakob Bizjak

Smeri:

Dipsomanijak 8a/a+
Nebo nad berlinom 8a
Guernica 8a
Muskulus 8a
Divji mož 8a
Specialist za življenje 8a+
Divji otrok 8a
Divja žena 8a+
Tamavček 8b
Genom 8a
Mrak 8a
Cojote 8a
Mrakan 8a
Samsara 8a
Corto 8a
Čao bejbe 8a
Iglu 8a
Aglia 8a+
Gilijotina 8a
Doping 8a
Divja oma 8a+/b
Impulz 8a+
Divja Brina 8b/b+
Diverze Satanik 8a+
La cascade 8a
Super mechanicks 8a
Takamak 8a
Hipnoza 8a+
Chiquita 8a
Tekila 8a
Oktoberfest 8a
Albanski konjak 8a
CSN 8a+
Pokraculja 8a
Brdavs 8a/a+
Kmečka malca II 8b
Adrenalin 8b
Strta srca 8a+
Rush 8a
Pijani Golum 8a
Agresija 8b+
Soulfly 8a
Ford Perect 8a+/b
Vaya con dios 8a
Dogma 8a+
Šneruc 8a+ (flash)
Mašina 8a+
Zajček 8a+
Pornič (do vrha) 8a
Graceland 8a+
Kovca mož 8b
Desperado 8a
Jebodrom 8a
Hooker 8a+
Masaker 8b
Spoštuj lokalce 8a
Pune bombe v ovinek 8a+
A je to 8a
Zverinice iz Rezije 8a
Katakombe 8b+
Big Bang Theory 8b
Sonce v očeh 8a+
Lahko noč Irena 8b
RKC 8a
Zadnja skušnjava 8a
Too late 8a
366 dni 8a
Ledena doba L1 8a
Storžoc 8a+
La la land 8b+
Pueblo 8a
Adijo pamet 8a
Flosfest 8a+
Otrok naslade 8a/a+
Gojzer party 8b
Neox 8a
Šefka 8a
Vrnitev odpisanih 8a
Rosinand 8a
Pitabula 8a
Baram Baram 8a+
Active discharge 8a
Bitka s stalaktiti 8b
Golum 2 8a
Galaktika 8a
Je ne regrette rien 8a+
Marjetica 8b/b+
Missing link 8b+
Highlander 8a+
Natural link 8c
Ptičja perspektiva 8a+
Realitetsverlust 8a
Domače klobasice 8a
Mrtvaški ples 8b

 

Bolderji:
Foksy Lady 8A
Froger 8A
Super sila 8A
Velika smetka 8A
Suny side up 8A
Kamilator 8A
Le vent nous portera 8A
The Arete with the pocket 8A
Le piller 8A
Willenberg Dach 8A
Souvenir 8A/a+
Marmelada 8A
Schranz 8A+
Tehno 8A
Unendliche Geschichte 2 8A
Hydromancer 8A
Octopussy 8A
Bodycount 8A+
Nothing changes 8A
Free for all 8A
Las man standing 8A+
Delusion of grandeur 8b
Rah plac plac 8a
Sierre moi fort 8a
Jungle book 8a
Državno prvestvo kadeti: 1. mesto bolderji Ravne na Koroškem
3. mesto bolderji Novi Sad 2008
2. mesto bolderji Novi Sad 2009

 

Igor Košutič

Smeri:

Nebo nad berlinom 8a
Guernica 8a
Dipsomaniac 8a/a+
Divji mož 8a
Specialist za življenje 8a+
Muskulus 8a
Divji otrok 8a
Tamavček 8b
Doping 8a

Bolderji
The split 8A

3. mesto bolderji Novi Sad 2006

 

Mitja Majcenovič

VZHODNA LIGA 2009 – mlajši dečki (brez licence)
2×1. mesto
1×3.mesto
1×4. mesto
Končna uvrstitev: 3. mesto

VZHODNA LIGA 2010 – mlajši dečki (brez licence)
4×1. mesto
2×2. mesto

Končna urstitev: 1. mesto
Osnovnošolsko tekmovanje Kranj: 3. mesto

VZHODNA LIGA 2012

Starejši dečki z licenco: 2 mesto

Smeri:

Guernica 8a
Divji mož 8a
Specialist za življenje 8a+
Nebo nad Berlinom 8a
Gollum 2 8a
Divji otrok 8a
Hooker 8a+
Samsara 8a
Chiquita 8a

Matevž Bizjak

Guernica 8a

Bolderji
Unendliche Geschichte 2 Fb 8a

Miha Došler

Smeri:

Nebo nad Berlinom 8a
Guernica 8a