• #1
  • #2
  • #3
  • #4
  • Rezultati

    Avtor:

    Stran rezultati je namenjena najboljšim rezultatom iz tekem in preplezanim smerem vključno z oceno 8a ali težje. Stran samo za prave bilderje:)

     

    Jakob Bizjak

    Smeri:

    Dipsomanijak 8a/a+
    Nebo nad berlinom 8a
    Guernica 8a
    Muskulus 8a
    Divji mož 8a
    Specialist za življenje 8a+
    Divji otrok 8a
    Divja žena 8a+
    Tamavček 8b
    Genom 8a
    Mrak 8a
    Cojote 8a
    Mrakan 8a
    Samsara 8a
    Corto 8a
    Čao bejbe 8a
    Iglu 8a
    Aglia 8a+
    Gilijotina 8a
    Doping 8a
    Divja oma 8a+/b
    Impulz 8a+
    Divja Brina 8b/b+
    Diverze Satanik 8a+
    La cascade 8a
    Super mechanicks 8a
    Takamak 8a
    Hipnoza 8a+
    Chiquita 8a
    Tekila 8a
    Oktoberfest 8a
    Albanski konjak 8a
    CSN 8a+
    Pokraculja 8a
    Brdavs 8a/a+
    Kmečka malca II 8b
    Adrenalin 8b
    Strta srca 8a+
    Rush 8a
    Pijani Golum 8a
    Agresija 8b+
    Soulfly 8a
    Ford Perect 8a+/b
    Vaya con dios 8a
    Dogma 8a+
    Šneruc 8a+ (flash)
    Mašina 8a+
    Zajček 8a+
    Pornič (do vrha) 8a
    Graceland 8a+
    Kovca mož 8b
    Desperado 8a
    Jebodrom 8a
    Hooker 8a+
    Masaker 8b
    Spoštuj lokalce 8a
    Pune bombe v ovinek 8a+
    A je to 8a
    Zverinice iz Rezije 8a
    Katakombe 8b+
    Big Bang Theory 8b
    Sonce v očeh 8a+
    Lahko noč Irena 8b
    RKC 8a
    Zadnja skušnjava 8a
    Too late 8a
    366 dni 8a
    Ledena doba L1 8a
    Storžoc 8a+
    La la land 8b+
    Pueblo 8a
    Adijo pamet 8a
    Flosfest 8a+
    Otrok naslade 8a/a+
    Gojzer party 8b
    Neox 8a
    Šefka 8a
    Vrnitev odpisanih 8a
    Rosinand 8a
    Pitabula 8a
    Baram Baram 8a+
    Active discharge 8a
    Bitka s stalaktiti 8b
    Golum 2 8a
    Galaktika 8a
    Je ne regrette rien 8a+
    Marjetica 8b/b+
    Missing link 8b+
    Highlander 8a+
    Natural link 8c
    Ptičja perspektiva 8a+
    Realitetsverlust 8a
    Domače klobasice 8a
    Mrtvaški ples 8b

     

    Bolderji:
    Foksy Lady 8A
    Froger 8A
    Super sila 8A
    Velika smetka 8A
    Suny side up 8A
    Kamilator 8A
    Le vent nous portera 8A
    The Arete with the pocket 8A
    Le piller 8A
    Willenberg Dach 8A
    Souvenir 8A/a+
    Marmelada 8A
    Schranz 8A+
    Tehno 8A
    Unendliche Geschichte 2 8A
    Hydromancer 8A
    Octopussy 8A
    Bodycount 8A+
    Nothing changes 8A
    Free for all 8A
    Las man standing 8A+
    Delusion of grandeur 8b
    Rah plac plac 8a
    Sierre moi fort 8a
    Jungle book 8a
    Državno prvestvo kadeti: 1. mesto bolderji Ravne na Koroškem
    3. mesto bolderji Novi Sad 2008
    2. mesto bolderji Novi Sad 2009

     

    Igor Košutič

    Smeri:

    Nebo nad berlinom 8a
    Guernica 8a
    Dipsomaniac 8a/a+
    Divji mož 8a
    Specialist za življenje 8a+
    Muskulus 8a
    Divji otrok 8a
    Tamavček 8b
    Doping 8a

    Bolderji
    The split 8A

    3. mesto bolderji Novi Sad 2006

     

    Mitja Majcenovič

    VZHODNA LIGA 2009 – mlajši dečki (brez licence)
    2×1. mesto
    1×3.mesto
    1×4. mesto
    Končna uvrstitev: 3. mesto

    VZHODNA LIGA 2010 – mlajši dečki (brez licence)
    4×1. mesto
    2×2. mesto

    Končna urstitev: 1. mesto
    Osnovnošolsko tekmovanje Kranj: 3. mesto

    VZHODNA LIGA 2012

    Starejši dečki z licenco: 2 mesto

    Smeri:

    Guernica 8a
    Divji mož 8a
    Specialist za življenje 8a+
    Nebo nad Berlinom 8a
    Gollum 2 8a
    Divji otrok 8a
    Hooker 8a+
    Samsara 8a
    Chiquita 8a

    Matevž Bizjak

    Guernica 8a

    Bolderji
    Unendliche Geschichte 2 Fb 8a

    Miha Došler

    Smeri:

    Nebo nad Berlinom 8a
    Guernica 8a