Please consider registering
guest

sp_LogInOut Log In sp_Registration Register

Register | Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —

— Match —

— Forum Options —

Minimum search word length is 3 characters - maximum search word length is 84 characters

sp_Feed Topic RSS sp_TopicIcon
POLETJE 2015
julij 5, 2015
23:19
Mitja
Rogaška Slatina
Member
Members
Forum Posts: 115
sp_UserOfflineSmall Offline

Joooo!!!!!!

Evo počitnice so končno tu, tak da se je naše življenje malo bolj obarvalo po plezalno. Že takoj po šoli smo bli na kratkem par dnevnem tripu v Malti, kjer smo pridno gulili kožo na čudovitih balvanih, špilali ročni fuzbal in se preizkušali v različnih izzivih tako plezalnih kot ne plezalnih. Vrhunec  ne plezalnih bojev je vsekakor bil jutranji tek, a na žalost zmagovalec še ni znan, saj je prišlo do pritožbe na CAS-u CoolYell ... Več bo nam pa povedal Iđi v obširnem poročilu, ki je v nastajanju….

V naslednjih dnevih smo svoj čas tratili na klasičnih pozicijah(kanjon, kotečnik…). Bli smo kr aktivni, kar se je pokazalo na rezultatih, al pa tudi ne Yell ….Ful sem vesel, da smo plezalno razpoloženi glede na prejšnja leta, saj gre skor vsak dan kaka Slatnska ekipca nekam Laugh  

Skala pa je prijala tudi moji formi, tak da sem v zadnjih dneh zlezel Impulz(8a+) in Žensko za nagrado (8a), pa še v CSN-ju sem suvereno pado malo pod vrhom Embarassed

V glavnem akcija na polno, če pa bi kdo rad šel zram naj pa samo pokliče, mi smo skos v akciji CoolCoolYell

Lp, Mićo

Kdaj gremo v Kotečnik???????

Forum Timezone: UTC 1

Most Users Ever Online: 34

Currently Online:
4 Guest(s)

Currently Browsing this Page:
1 Guest(s)

Top Posters:

jakob: 121

Mitja: 115

Matevz: 94