Please consider registering
guest

sp_LogInOut Log In sp_Registration Register

Register | Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —

— Match —

— Forum Options —

Minimum search word length is 3 characters - maximum search word length is 84 characters

sp_Feed Topic RSS sp_TopicIcon
Plezanje v PKRS
maj 31, 2014
20:13
bozo
Member
Members
Forum Posts: 24
sp_UserOfflineSmall Offline

Hoj!

Končno mi je uspelo prepričat staro škatlo od računalnika (EMŠO je huda stvar),da se vam malo javim.

Danes smo bli na Vranskem s podmladkom PKRS-ja.Blo je super,vreme lepoCool pe še ta mali so bli veseliLaugh prvega obiska v skalah.

Se še spominjam,ko sm bil sam prvič v skali.Sm bil tudi navdušen.Plezanje te res potegne.Tudi meni je danes uspelo stisniti najtežjo smer na Vranskem.

Sm naredo malo pregleda mojega dosedanjega plezanja.Se je nabralo nekaj štirk,10-5ajof,4-5bji,17-5cjof,12-6ajof,3-6a+,1-6b.Pa še nekaj ponovljenih pa tistih v Grazu.

Bi se rad za moje uspehe posebej zahvalil Predsedniku,Matevžu,Jakobu in Igorju,ki so mi s strokovnimi nasveti pomagali pri napredovanju.Enako pa ostalim,ko me kdaj povabijo zram.Še bom probal kaj stisnit prej ko stisnem.

junij 2, 2014
11:42
jakob
kotecnik
Member
Members
Forum Posts: 121

Zgleda da leta res niso ovira. Zoran Predin je mel prav ko je govoro ''bol star bol nor''.Laugh

Lepa Božo, sam tak naprej!!Smile

Peace!

junij 8, 2014
10:18
Miha
Member
Members
Forum Posts: 62

Božo, ti boš mogo met počasi v novicah kak intervju Laugh Zgleda da bo še Čopov steber padel, bravo! Cool

Smo bli pa včeraj popoldan manjša odprava na Boču in je potrebno omeniti, da je Anže šolsko stisno Scanheada 7a! Cool Njegova prva 7a in druga 7-ka...pajb je močn Laugh. Na koncu smo pa ob družbi i↑-ja in Mikuna zlamali še mesojedca v Hiši okusov. 

V cvetju!

Heraldika je veda o grbih

Forum Timezone: UTC 1

Most Users Ever Online: 34

Currently Online:
4 Guest(s)

Currently Browsing this Page:
1 Guest(s)

Top Posters:

jakob: 121

Mitja: 115

Matevz: 94