Please consider registering
guest

sp_LogInOut Log In sp_Registration Register

Register | Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —

— Match —

— Forum Options —

Minimum search word length is 3 characters - maximum search word length is 84 characters

sp_Feed Topic RSS sp_TopicIcon
MAGIC WOOD 2015
julij 3, 2015
07:38
jakob
kotecnik
Member
Members
Forum Posts: 121
sp_UserOfflineSmall Offline

JoW,

Prejšnji podaljšan vikend je večina našega kluba uživala v granitnem Maltalatu, js pa sem na žalost malo zafejkal in raje pobegnil v Švicarski Magic Wood Embarassed.

** you don't have permission to see this link **

Tako lepega vremena vMagic woodu res nisem vajen (če na primer pogledam lanski izlet z kombijem Laugh), imeli smo 4 dni sonca, ravno dovolj vroče da je fajn lenariti in dovolj hladno, da lahko ob večerih plezaš tudi težke stvari. 

Ena izmed posebnosti izleta je bil jutranji ritual kopanja v reki pod kampom (ki je malo bolj mrzla kot naša SočaSurprised). Šok pred zajtrkom Cool.

Naslednja velika posebnost pa je bil mojster kuhar Štef, ki nam je vsak zvečer skuhal neko bolano dobro specialiteto (slišal sem že o legendarni Markotovi Carbonari , sam mi smo jedli prav Tajsko en večer!!!Cool).

Glede samega plezanja se nismo kaj preveč šparali. Največji dosežek je vsekakor uspel štefu, ki je splezal Unendliche geschichste 2, svoj prvi 8a bolder!! Smile. Prav tako je svoje meje premaknil tudi Miha Rajner, ki pred tem tripom še sploh ni splezal nobene sedmice, v petek pa je v enem dnevu splezal kar 3 7a bolderje Yell. Nagrado za bolder ''splezan v najbolj zadnem možnem momentu preden gremo domov'' pa dobi Petra, ki je svoj drugi 7a izleta splezala 15 min pred odhodom Laugh.

Meni je uspelo preplezati precej visok in meni tudi malo strašen bolder Arkanum (8a) in Jacks broken hart (8a+). Zadnjega je Miha zmontiral tudi v spodnji video.

Poletja še ni konec, izletov tudi ne!! Laugh

lp!

Peace!

Forum Timezone: UTC 1

Most Users Ever Online: 34

Currently Online:
4 Guest(s)

Currently Browsing this Page:
1 Guest(s)

Top Posters: