Please consider registering
guest

sp_LogInOut Log In sp_Registration Register

Register | Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —

— Match —

— Forum Options —

Minimum search word length is 3 characters - maximum search word length is 84 characters

sp_Feed Topic RSS sp_TopicIcon
Lovec na oblake
oktober 16, 2014
09:33
jakob
kotecnik
Member
Members
Forum Posts: 121
sp_UserOfflineSmall Offline

Jow!

Poletja je konec in prav je tako. Itak so razmerce veliko boljše jeseni pa še dan je malo krajši, tak da se ne skuriš vsak plezalni dan čisto do koncasf cool Forum. Ker je zadnji mesec vreme precej nihalo, sem plezal v precej različnih koncih slovenije: od Miške, Ospa, Retovja, Vipavske Bele, Bitnje do Kanjona in Kotečnika… Tako sem plezal večinoma lažje smeri, v katerih nisem projektiral ampak sem jih poizkušal prepleati v nekaj poizkusih in nato odriniti naprej. Tako sem splezal ogabnega Golum 2 (8a) in precej dobero smer z bolderskih vzstopom Galaktiko (8a). Vesel sem tudi vzpona v zelo lepi Je ne regrette rien (8a+), ki jo je v Kanjonu navrtal IzI.

** you don't have permission to see this link **

Zadnji teden pa se je vreme nekoliko ustalilo, zato sem začel malo projektirati v Kanjonu. Kljub temu, da sem večinoma plezal na štrik sem se dokaj dobro počutil tudi na bolderjih. Edini problem je bil, da je sonce direktno žgalo v skalo in mi zato precej oteževalo plezanje. Tako sem se zastrmel v nebo in čakal na oblak, ki mi je podaril dovolj sence za uspešen vzpon.

Tako mi je uspelo preplezati balvan Last man standing (8a+ fb) sf smile Forum. Za mene je to najlepša linija v Kanjonu. Bolder je precej visok (6-7 metrov), stand start, zelo dolgi gibi z haklanjem pete,nato dinamični gib na dober rogelček, za zaključek pa še lažje plezanje do vrha. 

(kruder v Last man standing)

Začel pa sem projektirati tudi na štrik, upam da mi se kmalu posreči kak težji vzpon sf cool Forum.

Lp!

Peace!

oktober 18, 2014
09:22
bozo
Member
Members
Forum Posts: 24
sp_UserOfflineSmall Offline

Oj!

Berem,de se kr dosti gibaš po naši lepi ZLOveniji.Čestitam za vse stisnjene smeriLaugh!!!

Sam sn malo aut od štrikaFrown.Sn pa dosti gibal po gorah(velikoooooo hoje,se je kadilo za manoWink).

Upam, de bom kmalu štrik raztegno.Se vidimoSmile.

Forum Timezone: UTC 1

Most Users Ever Online: 34

Currently Online:
5 Guest(s)

Currently Browsing this Page:
1 Guest(s)

Top Posters:

jakob: 121

Mitja: 115

Matevz: 94

Miha: 62

bozo: 24