Please consider registering
guest

sp_LogInOut Log In sp_Registration Register

Register | Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —

— Match —

— Forum Options —

Minimum search word length is 3 characters - maximum search word length is 84 characters

sp_Feed Topic RSS sp_TopicIcon
Lepo vreme!
marec 13, 2014
11:54
jakob
kotecnik
Member
Members
Forum Posts: 121
sp_UserOfflineSmall Offline

Končno spet malo sonca!!!

Po 3 mesecih konstantne megle, rahlega dežja in mokrih skal se je prejšnji teden končno spet pojavila rumena žoga. Laugh Kot se seveda spodobi smo vreme z ekipo takoj izkoristili za par plezalnih izletov. Najprej smo se šli malo vplezavat v Mišjo peč, kjer je blo že skor malo prevroče. Meni je vsekakor pasalo dat malo majco dol in očala gor -->CoolCool.

V soboto sva nato z Petro obiskala še (nič manj obsijani) Osp, kjer je meni uspelo splezati 2 8aja (RKC in Zadnja skušnjava). 

Za poslastico pa smo obiskali še (zame) novo plezališče in sicer Buzetski kanjon (izvor reke Mirne). Ambijent je res prekrasen, smeri pa prav tako. Ker je plezališče 5 min oddaljeno od Kompanja bi ga lahk vključili tudi v naslednji Istra trip, če bo voljaLaugh. Z Pintijem vsa splezala en 8a (Too late), Petri pa je uspelo splezati El Desperado (njen 21. 7aSmile).

Nasleden izlet se planira v Soboto, upam da bomo še kej coolskega splezali in da se bo pridružu še kdo Laugh

lp

Peace!

marec 22, 2014
21:37
Mitja
Rogaška Slatina
Member
Members
Forum Posts: 115

en malo majn sončen pozdrav za začetek ! Cool

Danes smo spet šli tipat skalo v (pod) reško. Poleg mene sta še bila Igi in el comandante Božo. Igor je po dolgem  času spet zlezo eno osemko-doping, ter nakazal da ma letos namen zlest vse kar pride pod roke. Božo je zlezo eno 6a, v eni mu je zmanjlako za malenkost, ter še dva 5c-ja. Jaz kot je že zadne čase v navadi (Cry) nisem zlezo nič, sem pa vseeno nekaj odneso od dneva, saj nam je božo predaval o cakah iz kamasutreYell

lp

Kdaj gremo v Kotečnik???????

april 14, 2014
09:55
jakob
kotecnik
Member
Members
Forum Posts: 121

Yoyoyo!

V soboto smo zopet izkoristli lepo vreme, tokrat na čreti Surprised!

Plezat smo šli js,Petra, Igor in Micho pozneje pa se je skupaj z mačkom pridržu še Chernivschek. Meni je uspelo zlesti 1. del ledene dobe 8a in Storžoc 8a+Smile. Petra je v 3. poskusu preplezala Bučobol 7a+, Micho je prav tako poskušal ledeno dobo in jo v drugem poskusu skoraj preplezal,na žalost pa je po detajlu smeri padu ker ge je mraz vgriznu v prste Yell. naslednič = ko nič. tudi Igor in černivšek sta uživala v platasto previsnih smereh sektorja Pjes mater.

Vse skupaj pa je z gnusom in sovraštvom v očeh z vrha stena opazovala Nora koza (a.k.a. MAD GOAT)!!!! vsake tolko pa je z elegantnim gibom zadnjih nog na nas sprožila kak kamen z vrha smeri.... NuOrO!!!YellYell

** you don't have permission to see this link **

Peace!

april 20, 2014
19:14
Mitja
Rogaška Slatina
Member
Members
Forum Posts: 115

zdravo !!

Včeraj smo se spet verjeli ali ne odpravili v kotečnik. Pričakalo nas je ful dobro vreme in ful vlka gužvaCry ... vsi( Jakob,Petra,Anza, Matevž, Corby, Igi, Božo, Klemč in jaz) smo napadli svoje projekte, zlezli pa zelo različno.... Petra je zlezla svojo najtežjo smer Modras 7a+/b ( baje čista b), pa še ful rezerve je mela... tudi Anza je zlezo svojo prvo sedemko in sicer brgleza. Ostali bomo pa drugič kaj stisnli... noro je blo in nujno mormo še okupirat kotečnik v takem število...Cool

P.S.: jakob še enkrat bravo za la la land Wink

lp

Kdaj gremo v Kotečnik???????

Forum Timezone: UTC 1

Most Users Ever Online: 198

Currently Online:
4 Guest(s)

Currently Browsing this Page:
1 Guest(s)

Top Posters:

jakob: 121

Mitja: 115