Please consider registering
guest

sp_LogInOut Log In sp_Registration Register

Register | Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —

— Match —

— Forum Options —

Minimum search word length is 3 characters - maximum search word length is 84 characters

sp_Feed Topic RSS sp_TopicIcon
jesen 2015
november 1, 2015
13:48
Mitja
Rogaška Slatina
Member
Members
Forum Posts: 115
sp_UserOfflineSmall Offline

Pozdrav!!

Jesen je tu, k sreči za enkrat precej suha. Kljub temu, da smo hoteli iti v toplejše kraje na kratke plezalne počitnice, nas je Matevžev klic za Malto prepričal. In ni nam bilo žal. Vreme je bilo super sončno, tak da si lahko komot plezal v kratkih rokavih al pa brez majice, okoliški vrhovi glih prav pobeljeni da je bil ambient v nulo, grifi so pa itak držali tak, da aj bok 😀 tokratno ekipo smo sestavljai: Klemč, Corby, Anza, Tomaž, Niki, jaz iz Slatne in Luka, Pavl, Jure iz Ljubljane ter Matevž ki je bil tokrat nacionalno neopredeljen 😀

K sreči ni ostalo le pri odličnih razmerah, temveč smo jih tudi izkoristili. Najbolj sem vesel, da je Klemen končno uspel splezati svoj najtežji bolder in sicer Mein stein 7A. bravo 😀 … presenetil nas je tudi Niki, ki je suvereno splezal svoje prve balvane 🙂 lepa stari 😀 Tudi Toma je plezal šestice in bil navdušen nad plezalnim življenjem 😀  Anza in Blaž sta zlezla nekaj 7A-jev ampak imena žal nevem…. Bosta mogla sama povedat…  Sam sem uspel v balvanu z imenom storm before the calm 7C :)))

Dobro formo iz malte smo želeli prenesti tudi na domač teren. Tak da smo v sredo Domen, Blaž, Anza in jaz šli malo pogledat na Pohorje, bolj natančno Jurgovo. Šli smo po stari cesti, katera se je izkazala za prevozno( igi, nima kaj biti). Pogoji so se izkazali za fenomenalne, medtem ko je bla v slatni nizka oblačnost smo mi uživali na sončeku. Noro….med drugim smo plezli Jonny Cash-a 7B, fantje so bli blizu tak da drugič bo padel tudi iz njihove strani… sam sem imel dobre poskuse v Angry birds-u, tak da upam da v kratkem pade…

** you don't have permission to see this link **

Niki na vrhu svojega prvega balvana

študiranje…sf yell Forum

bilderji na kupo 😀

tak se po kuri če nimaš suhih drvsf cool Forumsf cool Forum

Domen se nekaj napeja sf wink Forum

in si razmesari prstesf surprised Forum